Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
BORDSTELEFON, med självväljare, omkring 1900, LM Ericsson
PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)
Slitage
105486
2011-10-11