Niki de Saint Phalle litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DE SAINT PHALLE, Niki, (född 1930):Komposition, färglitografi, signerad 8/300, 63x48 cm

105509

2011-10-12