Fredrich Schröder Sonnenstern färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (5) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografi, bladstorlek 56x78 cm

105513

2011-10-12