Mangelbräde 1700-tal

Mangelbräde 1700-tal
Mangelbräde 1700-tal
Mangelbräde 1700-tal
Mangelbräde 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANGELBRÄDE, 1700-tal, märkt BB, längd 69 cm
PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)

troligen senare handtag, smärre skador

105514

2011-10-12