Ivar Morsing oljemålning

Ivar Morsing oljemålning
Ivar Morsing oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MORSING, Ivar (1919-2009): Vedhuggaren, signerad I Morsing, olja på pannå, 22x23,5 cm

105524

2011-10-12