Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BILLING, Theodor (1817-1892): Fjordlandskap, signerad Billing, olja på duk, 89x134 cm

Lagningar

105528

2011-10-12