Olle Baertling serigtrafi "6 konkreta"

Olle Baertling serigtrafi
Olle Baertling serigtrafi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981):Komposition, signerad Baertling, 17/100, 1977-81, färglitografi, 53x26 cm, ur mappen "6 konkreta"

105540

2011-10-12