Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981):Komposition, signerad Baertling, 17/100, 1977-81, färglitografi, 53x26 cm, ur mappen "6 konkreta"
105540
2011-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här