L-G Nordström serigrafi "9 konkreta"

L-G Nordström serigrafi
L-G Nordström serigrafi

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

NORDSTRÖM, Lars Gunnar (född 1924): Komposition, signerad o daterad L-G Nordström -81,17/100, serigrafi, 50x30 cm, ur mappen "6 konkreta"

105541

2011-10-12