Klubbat för:
950 SEK
1 000 SEK
NORDSTRÖM, Lars Gunnar (född 1924): Komposition, signerad o daterad L-G Nordström -81,17/100, serigrafi, 50x30 cm, ur mappen "6 konkreta"
105541
2011-10-12