Lauri Laine serigrafi "6 konkreta"

Lauri Laine serigrafi
Lauri Laine serigrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAINE, Lauri (Finland f. 1946): Komposition, signerad o daterad 1980-81 17/100, serigrafi, 59x39 cm, ur mappen "6 konkreta"

105544

2011-10-12