Edvin Öhrström Flickan och duvan
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
VAS, Edvin Öhrström, "Flickan och duvan", Orrefors , Ariel, dekor av flickansikte och duva i blått , signerad Orrefors Ariel FU 390 M Edvin Öhrström, höjd 19,5 cm
Kuntoraportti
repor
105553
Päivämäärä:
2011-10-13