Thors Vaktnäs relief

Thors Vaktnäs relief
Thors Vaktnäs relief

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAKTNÄS, Thord (samtida): "Havet", signerad o daterad -88, polykromt bemålad relief, 60x43 cm

105556

2011-10-13