Ragnar Sandberg tuschlavering

Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering
Ragnar Sandberg tuschlavering

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANDBERG, Ragnar (1902-1972): Mansporträtt, signerad och daterad R.S. 25.3.7, tuschlavering på papper, 29x24 cm

105558

2011-10-13