Europakarta på rulle
2011-10-13
105576
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
EUROPA, Sevon, J. F. Finsk skolkarta på rulle, 1900-tal, litograferad karta, ca 97 x 124 cm
Skador, sprickor, gulnad