Karusellbord

Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord
Karusellbord

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARUSELLBORD, England, 1800-tal, skinnklädd bordsskiva, höjd 70 cm, diameter 91 cm, nyckel finns

Fanérskador

105602

2011-10-13