Kista England

Kista England
Kista England
Kista England
Kista England
Kista England
Kista England

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, England, mässingsbeslag, mahogny, höjd 47 cm, 104x52 cm

Nyckel saknas, slitage, skador

105626

2011-10-13