John Malm oljemålning

John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning
John Malm oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALM, Johan (född 1900): Kornhamnen, signerad J. Malm, olja på pannå, 59x39 cm

105646

2011-10-13