Bror Börjesson

Bror Börjesson
Bror Börjesson
Bror Börjesson
Bror Börjesson

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BÖRJESSON, Bror (1903-87): Vindruvor, monogramsignerad och daterad 1953, olja på pannå, 16x21,5 cm

Kuntoraportti

105648

Päivämäärä:

2011-10-13