Bror Börjesson
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BÖRJESSON, Bror (1903-87): Vindruvor, monogramsignerad och daterad 1953, olja på pannå, 16x21,5 cm
Kuntoraportti
105648
Päivämäärä:
2011-10-13