Bror Börjesson olja

Bror Börjesson olja
Bror Börjesson olja
Bror Börjesson olja
Bror Börjesson olja
Bror Börjesson olja
Bror Börjesson olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRJESSON, Bror (1903-87): Bymotiv, monogramsignerad och daterad 1954, olja på pannå, 22x17 cm

105649

2011-10-13