Sture Johansson skulptur

Sture Johansson skulptur
Sture Johansson skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNESSON, Sture (född 1935): "FISHARMAN", objekt, plexiglas, signerad och daterad 1975 Sture J, 29/100, ca 36x30 cm

105696

2011-10-13