Jan Lagerqvist olja

Jan Lagerqvist olja
Jan Lagerqvist olja
Jan Lagerqvist olja
Jan Lagerqvist olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAGERQVIST, Jan (samtida): Blåsippa, signerad Jan Lagerqvist, daterad a tergo -82, olja på duk, 46x37 cm

105706

2011-10-13