Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROSSANDER, Måns (född 1944): Ölands alvar, signerad och daterad M Rossander 1984/85, olja på duk, 32x36 cm
Smärre ytskada
105710
2011-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här