Måns Rossander oljemålning

Måns Rossander oljemålning
Måns Rossander oljemålning
Måns Rossander oljemålning
Måns Rossander oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROSSANDER, Måns (född 1944): Ölands alvar, signerad och daterad M Rossander 1984/85, olja på duk, 32x36 cm

Smärre ytskada

105710

2011-10-13