Ernst Billgren färglitografi
Valmis
2011-10-13
105711
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): Rådjur i vardagsrum, signerad Ernst Billgren, 76/330, färglitografi, bladmått 39x46 cm
Oramad