Målning av Book
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOOK, MAX. Arbeten/Works 1979-1988, Malmö 1988, med signerad originalmålning i olja och acryl på främre omslaget, ca 14 x12,5, bibliofilupplaga nr 22/55, boken signerad av konstnären, gult klotband
Lite nagg på målningen
105712
2011-10-14