Målning av Book

Målning av Book
Målning av Book

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOOK, MAX. Arbeten/Works 1979-1988, Malmö 1988, med signerad originalmålning i olja och acryl på främre omslaget, ca 14 x12,5, bibliofilupplaga nr 22/55, boken signerad av konstnären, gult klotband

Lite nagg på målningen

105712

2011-10-14