Silverbägare rysk

Silverbägare rysk
Silverbägare rysk
Silverbägare rysk
Silverbägare rysk
Silverbägare rysk
Silverbägare rysk

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄGARE, silver, rysk, 1800-talets andra hälft, niellodekor med S:t Georg och Eremitaget, delvis förgylld, höjd 8 cm

105726

2011-10-13