Stop och kallskål i tenn

Stop och kallskål i tenn
Stop och kallskål i tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOP, 2 st, KALLSKÅL, tenn, 1800-tal, höjd 13-18 cm

skador och lagningar

105754

2011-10-13