Ljusstakar i trä och mässing

Ljusstakar i trä och mässing
Ljusstakar i trä och mässing
Ljusstakar i trä och mässing
Ljusstakar i trä och mässing

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, träfot med mässingshållare, höjd 37 cm

skador, slitage

105762

2011-10-13