Slas litografier
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): 3 st, Ur portföljen Vår i Stockholm, signerade och daterade -70, färglitografier, 94/260, 37x51 cm, Bladens titlar: "Mosebacke", "Tegelviken", "Söder Mälarstrand"
105811
2011-10-14