Slas litografier

Slas litografier
Slas litografier
Slas litografier
Slas litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): 3 st, Ur portföljen Vår i Stockholm, signerade och daterade -70, färglitografier, 94/260, 37x51 cm, Bladens titlar: "Mosebacke", "Tegelviken", "Söder Mälarstrand"

105811

2011-10-14