Slas färglitografier

Slas färglitografier
Slas färglitografier
Slas färglitografier
Slas färglitografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): litografier 4 st., Globen, Medborgarplatsen, Konsert, Ishockeymatch, signerad Stig Claesson,3 st.18/100, en H.C., färglitografi, 44x58 cm

105816

2011-10-14