Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): litografier 4 st., Globen, Medborgarplatsen, Konsert, Ishockeymatch, signerad Stig Claesson,3 st.18/100, en H.C., färglitografi, 44x58 cm
105816
2011-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här