Amelin litografi

Amelin litografi
Amelin litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AMELIN, Albin (1902-1975): Sovande kvinna, signerad Amelin, numrerad 50/50, litografi, 55x62 cm

revor

105831

2011-10-14