Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÄGARE, silver, Erik Ernander (mästare Upsala 1776-1809), stämplad 1799, invändigt förgylld, utsidan delvis förgyllda, svisselerad rocailledekor, höjd 22 cm, vikt ca 519 g
105883
2011-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här