Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÜDER Friedrich (1838-1912) Château de Chillon - Schweiz, signerad F Güder, olja på duk, 33x44 cm
105886
2011-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här