Friedrich Güder oljemålning

Friedrich Güder oljemålning
Friedrich Güder oljemålning
Friedrich Güder oljemålning
Friedrich Güder oljemålning
Friedrich Güder oljemålning
Friedrich Güder oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÜDER Friedrich (1838-1912) Château de Chillon - Schweiz, signerad F Güder, olja på duk, 33x44 cm

105886

2011-10-14