Kurt Jungstedt oljemålning

Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): Madonna, olja på duk, singerad och daterad Kurt Jungstedt Paris -21, 80x59

105905

2011-10-14