Björn Hultén "Bull"

 Björn Hultén
 Björn Hultén
 Björn Hultén
 Björn Hultén

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, Björn Hultén, "Bull", skinnklädsel, mahogny, PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Slitage, ett ben med spricka

105941

2011-10-14