Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, jakaranda märkt Artie, made in Sweden, längd 70 cm Proveniens: Utrikesdepartementet
skador
105947
2011-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här