Henri Michaux litografi
Valmis
2011-10-15
106055
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MICHAUX, Henri (1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 36/60, litografi, 45x32 cm