Olle Baertling färgserigrafi

Olle Baertling färgserigrafi
Olle Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): XO, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 3/26, färgserigrafi, bladstorlek 34,5x19 cm, oramad, nr 32 i mappen The Angles of Baertling

106093

2011-10-18