Bord i björkrot

Bord i björkrot
Bord i björkrot
Bord i björkrot
Bord i björkrot
Bord i björkrot
Bord i björkrot

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, tvådelat, 1800-tal, skivan i björkrot, svärtade ben, höjd 75, 84x57 cm vardera

Skador

106182

2011-10-17