Leopold Fare oljemålning

Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARE, Leopold (1926-1996): "I hett ljus Södra Mellby Österlän", signerad Fare, olja på duk, 103x77 cm

106184

2011-10-16