Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOOPER, John Horace (c.1850-c.1899), "A Wineter Evening", signerad J. Horace Hooper, olja på duk, 91x60 cm
106191
2011-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här