Oljemålning J. H. Hooper

Oljemålning J. H. Hooper
Oljemålning J. H. Hooper
Oljemålning J. H. Hooper
Oljemålning J. H. Hooper
Oljemålning J. H. Hooper
Oljemålning J. H. Hooper

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOOPER, John Horace (c.1850-c.1899), "A Wineter Evening", signerad J. Horace Hooper, olja på duk, 91x60 cm

106191

2011-10-16