Ernst Söderberg oljemålning
Closed
2011-10-16
106193
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SÖDERBERG, Ernst (1889-1967): Sydländskt bymotiv, signerad Ernst Söderberg, olja på pannå, 48x48 cm