Max Papart färgetsning

Max Papart färgetsning
Max Papart färgetsning
Max Papart färgetsning
Max Papart färgetsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Ur Candide, signerad Max Papart, 125/125, färgetsning på carborundum med collage, 45x59 cm

106225

2011-10-17