Axel Kulle pastell

Axel Kulle pastell
Axel Kulle pastell

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KULLE, Axel (1846-1908): Brevet, signerad och daterad -85, pastell, 84x50 cm

106232

2011-10-17