Joe Tilson screentryck

Joe Tilson screentryck
Joe Tilson screentryck

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TILSON, Joe (England, f. 1928): CLIP-0-MATIC, signerad och daterad Joe Tilson 1967, 31/70, screentryck i färg, bladstorlek 70,5x50 cm

Skador

106235

2011-10-16