Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TILSON, Joe (England, f. 1928): CLIP-0-MATIC, signerad och daterad Joe Tilson 1967, 31/70, screentryck i färg, bladstorlek 70,5x50 cm
Skador
106235
2011-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här