Objekt signerad Renée Lord

Objekt signerad Renée Lord
Objekt signerad Renée Lord
Objekt signerad Renée Lord
Objekt signerad Renée Lord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, utan titel, signerad och daterad Renée Lord -81, objekt/akvarell, 54x39 cm

Slitage

106240

2011-10-17