Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SJÖBERG, Ingvar (samtida): Börskrasch, signerad och daterad Ingvar Sjöberg -88 atergo, olja på pannå, 122x90 cm, totalmått med ram 183x122 cm
Utställd: Galleri 92, Östersund
106245
2011-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här