Ingvar Sjöberg oljemålning

Ingvar Sjöberg oljemålning
Ingvar Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SJÖBERG, Ingvar (samtida): Börskrasch, signerad och daterad Ingvar Sjöberg -88 atergo, olja på pannå, 122x90 cm, totalmått med ram 183x122 cm
Utställd: Galleri 92, Östersund

106245

2011-10-17