Bojan porslin famille rose Kina

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOJAN med LOCK, porslin, Qing dynastin, 1800-tal, dekor i famille rose av blommor och fåglar, höjd 34 cm

Slitage, locket med lagade sprickor

106314

2011-10-20