Ragnar Person litografi

Ragnar Person litografi
Ragnar Person litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PERSON, Ragnar (1905-1993): Komposition med figurer, signerad Ragnar Person, 84/250, handkolorerad litografi, 50x70 cm

106370

2011-10-20