Byrå från Ulriksdals slott

Byrå från Ulriksdals slott
Byrå från Ulriksdals slott

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, NK, bemålad, höjd 77, 50x100 cm
Proveniens: inventariemärkt Gustav VI Adolf, Ulriksdals slott samt GAL (kronprins Gustav Adolf och kronprinsessan Louise)

106429

2011-10-18