Olle Medin oljemålning

Olle Medin oljemålning
Olle Medin oljemålning
Olle Medin oljemålning
Olle Medin oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDIN, Olle (samtida): "Vinter 89-90", monogramsignerad OM, olja på duk, 45x54 cm

106432

2011-10-18