Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUNDBERG, Kjell (född 1942): "Mot Shangri-La", signerad Kjell Sundberg atergo, olja på pannå, 59x47 cm
106438
2011-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här